top of page

PAR MUMS

Digitālās Drukas Studijas Stāsts

Esam pilna servisa digitālās poligrāfijas un prezentreklāmas uzņēmums un mūsu rīcībā ir pamatīga pieredze, jaudīga tehnika un saliedēta komanda, ko veido izcili savas nozares profesionāļi. Ikdienā strādājam gan ar standarta pasūtījumiem, gan izpildām drukas

pasūtījumus pēc individuāla projekta.

Digitālās Drukas Studija ir dibināta 2007.gada 1. augustā un veiksmīgi darbojas jau vairāk kā 10 gadus – iekrājam arvien lielāku pieredzi, noslīpējam prasmes, kā arī atjaunojam, papildinām un rūpējamies par efektīvu drukas tehnikas arsenālu. Šobrīd mūsu rīcībā ir ap 20 dažādas iekārtas, kas nodrošina pilnu pasūtījumu izpildes ciklu no lokšņu apdrukas līdz gatavam produktam.

Ieklausoties klientu vēlmēs, esam paplašinājuši savu darbību un piedāvājam ne tikai digitālo un lielformāta druku, bet esam izveidojuši arī prezentreklāmas nodaļu: piedāvājam reklāmas suvenīrus, korporatīvās un biznesa dāvanas ar dažādu veidu personalizāciju. Sadarbojamies ar Eiropas vadošajiem prezentreklāmas priekšmetu un korporatīvo dizaina objektu piegādātājiem un ražotājiem, kā arī dibinām jaunas biznesa attiecības, lai nodrošinātu plašu izvēli, dažādību un oriģinalitāti.

Mūsu pastāvīgie klienti ir Latvijā un pasaulē nozīmīgi uzņēmumi, cieši sadarbojamies ar reklāmas un pasākumu aģentūrām; kā arī labprāt pieņemam pasūtījumus no privātpersonām, kam aktuālas digitālās un lielformāta drukas iespējas, vai ir vajadzība pēc oriģināliem reklāmas suvenīriem un korporatīvajām dāvanām.

Rūpīgā attieksme pret katru projektu un cilvēcīga attieksme pret klientiem ļauj mums attīstīties un iemantot arvien lielāku klientu uzticību. Šajā laikā ir augusi gan mūsu komanda, gan prasmes, uzturam augstus sadarbības un klientu apkalpošanas standartus.

Mūsu misija ir piegādāt pilnvērtīgu produktu par labāko iespējamo cenu, īstajā laikā, sniedzot profesionālu un uz cilvēku orientētu servisu.

Mūsu vīzijā mēs redzam pasauli, kur joprojām aktuāli kvalitatīvi drukātie materiāli, tie pastāv līdzās jaunajām digitālajām reklāmas tehnoloģijām un mēs augstā kvalitātē nodrošinām abus.

Cilvēks: mēs apzināmies, ka katra sadarbība vispirms ir starp cilvēkiem un pēc tam starp uzņēmumiem, tāpēc tiecamies nodrošināt ne vien profesionālu, bet arī draudzīgu un saprotamu servisu.

Ambīcijas: mēs ceļam savu latiņu augstu un tiecamies izpildīt sarežģītus un ambiciozus projektus, uzstādīt augstus mērķus.

Efektivitāte: mēs mācāmies no starptautiskajiem sadarbības partneriem un apmeklējam nozares lielākās izstādes - FESPA, DRUPA, IPEX, RemaDays, PSI, kur meklējam un izvēlamies efektīvākos risinājumus, kas palīdz ietaupīt gan mūsu, gan klienta resursus. 

Misija
Vīzija
Vērtības

MĒS

GAIDĀM

TAVU

ZIŅU!

POLIGRĀFIJA / INFO

+371 672 83 311

info@dds.lv

bottom of page